Gimnazjum Bojanowo

Regulamin Poznajemy Ziemię Rawicką. Budynku i powstania gimnazjum. Zakończenie roku szkolnego 20142015. Zakończenie nauki w gimnazjum. Mistrzostwa Gimnazjum - piłka nożna. Turniej Wiedzy o Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Wycieczka w Rudawy Janowickie. Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wycieczka do Zgorzelca i Gorlitz. Woda to życie - konkurs. Przedstawienie - powstanie wielkopolskie. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej. Występy z okazji rocznicy odzyskania niepodległości. Trzecioklasiści żegnają.

OVERVIEW

The web page gimnazjumbojanowo.net presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have examined nineteen pages inside the website gimnazjumbojanowo.net and found one website linking to gimnazjumbojanowo.net. There are two contacts and locations for gimnazjumbojanowo.net to help you communicate with them. The web page gimnazjumbojanowo.net has been online for one thousand and fifteen weeks, fifteen days, nineteen hours, and eleven minutes.
Addresses
Online Since
Jan 2005

GIMNAZJUMBOJANOWO.NET TRAFFIC

The web page gimnazjumbojanowo.net is seeing variant quantities of traffic all over the year.
Traffic for gimnazjumbojanowo.net

Traffic ranking (by month) for gimnazjumbojanowo.net

Traffic ranking by day of the week for gimnazjumbojanowo.net

GIMNAZJUMBOJANOWO.NET HISTORY

The web page gimnazjumbojanowo.net was first recorded on January 18, 2005. This site will go back on the market on the date of January 18, 2015. As of today, it is one thousand and fifteen weeks, fifteen days, nineteen hours, and eleven minutes young.
REGISTERED
January
EXPIRED
January

PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

Następne spotkanie - Bojanowskie Kijki Szczęścia

Wędrówki po Polsce i jeszcze dalej. Niedziela, 11 grudnia 2011. Zmiana strony internotowej Bojanowksich Kijków Szczęścia. W zakładce Bojanowskie Kijki Szczęścia. Obecna strona nie będzie aktualizowana.

WHAT DOES GIMNAZJUMBOJANOWO.NET LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjumbojanowo.net Mobile Screenshot of gimnazjumbojanowo.net Tablet Screenshot of gimnazjumbojanowo.net

Szkola

Grzegorz Wilczynski

Lipowa

Bojanowo, wielkopolskie, 63-940

Pawel Stankiewicz

ul. Krolewska 57

Krakow, Malopolskie, 30-081

GIMNAZJUMBOJANOWO.NET SERVER

Our parsers diagnosed that a single root page on gimnazjumbojanowo.net took zero milliseconds to download. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider gimnazjumbojanowo.net not secure.
0 secs
0.0.0.0

NAME SERVERS

dnsh.poczta.fm
nsh.interia.pl

Gimnazjum Bojanowo

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page has the following in the homepage, "Mistrzostwa Gimnazjum - piłka nożna." We saw that the web page also stated " Turniej Wiedzy o Pierwszej Pomocy Przedmedycznej." It also said " Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wycieczka do Zgorzelca i Gorlitz. Woda to życie - konkurs. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej. Występy z okazji rocznicy odzyskania niepodległości."

SEEK SUBSEQUENT WEB SITES

Obóz językowy dla młodzieży - trener personalny kurs w Krakowie

Zostawić w domu czy posłać do placówki? Dobre przedszkole Kraków Bieżanów. Nie każde dziecko uczęszcza do żłobka czy przedszkola i, rzecz jasna, nie ma takiego obowiązku. Różne są przyczyny takiego stanu rzeczy.

Gimnazjum w Budzowie - strona głowna

To jedna z najważniejszych w życiu decyzji. Można ją w dorosłym wieku zmieniać lub modyfikować, jednak ten pierwszy, kluczowy wybór kierunku następuje w gimnazjum lub szkole podstawowej. Oznacza to, że decyzja musi nastąpić w oparciu o wyobrażenia ucznia o danym zawodzie, a nie o jego doświadczenia. W celu przybliżenia uczniom tego jeszcze abstrakcyjnego dla nich obszaru, samorząd Województwa Małopolskiego organizuje Festiwal Zawodów. Dlaczego jest taka ważna? Które gościły.

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Budzyniu

Szkolny zestaw programów nauczania - rok szk. Ciekawe strony, linki, materiały. Tel 067 284 38 59. Fax 067 284 45 90. Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7. Gimnazjum w Budzyniu zaprasza -.

Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Burzeninie

Aktualne warunki meteorologiczne dla Burzenina. Nauka jest jak niezmierne morze . Przydział klas na rozpoczęcie roku. WAŻNA INFORMACJA DLA UCZNIÓW KLAS II.

Apache2 Debian Default Page It works

This is the default welcome page used to test the correct operation of the Apache2 server after installation on Debian systems. If you can read this page, it means that the Apache HTTP server installed at this site is working properly. You should replace this file. Before continuing to operate your HTTP server. Refer to this for the full documentation. Documentation for the web server itself can be found by accessing the manual. Package was installed on this server.